Majówka w Szklarskiej

Obóz triathlonowy – Szklarska Poręba 2019

Z przyjemnością zapraszam na obóz triathlonowy, który odbędzie się w dniach 27.04 – 05.05.2016 w Szklarskiej Porębie.

Dlaczego Szklarska Poręba?
Szklarska to ośrodek przygotowań najlepszych polskich sportowców wytrzymałościowych. Miejsce to posiada urozmaicone trasy kolarskie oraz piękne ścieżki biegowe. Region ma swój unikalny mikroklimat – występująca w Karkonoszach roślinność zwykle znajduje się na wysokości powyżej 1800 m, czyli na poziomie optymalnym do treningu wysokogórskiego kadr olimpijskich.

Kiedy?
Obóz odbywa się w długi weekend majowy, od 27 kwietnia do 5 maja.

Gdzie?
Zatrzymamy się w Hotelu Bornit****. Zawodnicy/zawodniczki zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (lub jednoosobowych za dodatkową opłatą). Na miejscu będziemy mieli dostęp do basenu 25m, sali gimnastycznej, Centrum Odnowy Biologicznej oraz lobby, w którym będzie można się zrelaksować po treningach (do dyspozycji bilard, kręgle). Mamy pełne wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja w formie szwedzkiego stołu oraz lunch, a także bezpłatny dostęp do internetu.

Dla kogo?
Nie jest ważne, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w triathlonie – obóz będzie dla Ciebie. Mała grupa zawodników oraz profesjonalna opieka trenera pozwoli dopasować trening do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Jednak jeśli jesteś po kilkutygodniowej przerwie od treningów, bądź dopiero co oderwałeś się od biurka przyjazd na obóz nie będzie dobrym pomysłem. Powinieneś poświęcić trochę czasu na zbudowanie wytrzymałości i poprawę umiejętności technicznych jazdy na rowerze. Potrafisz przebiec 10 kilometrów poniżej 50 minut i przejechać 40km w około 75′ lub szybciej? Zapraszam!

Z kim?
W czasie trwania obozu do dyspozycji zawodników będzie trener zespołu Trizarza – Adrian Zarzecki >>> https://trizarza.pl/o-mnie/

Zawodnicy Trizarza Team w 2018 roku zdobywali medale Mistrzostw Polski AG – w tym brąz na dystansie Ironman (kat. M25)- oraz kwalifikację na Mistrzostwa Świata Ironman (kat. M50).

Jak wygląda program obozu?

Codziennie  wykonywać będziemy od jednej do trzech jednostek treningowych – w zależności od możliwości i potrzeb zawodników/zawodniczek.  Poza wspólnymi zajęciami pod okiem trenera odbędą się indywidualne konsultacje z każdym uczestnikiem obozu oraz zajęcia teoretyczne.

Przykładowe dwa dni obozu:

#1
7.00-9.00 Trening pływacki
9.00 Śniadanie
11.00-13.00 Zakładka rowerowo-biegowa
14.30 Lunch
17.00-18.30 Trening biegowy
19.00 Obiadokolacja

#2
8.00 Śniadanie
10.00-14.00 Trening kolarski
14.30 Lunch
16:30-17:30 Trening biegowy
18.00-19.00 Odnowa biologiczna
19.00 Obiadokolacja

Oferta obejmuje:

  • pobyt w Hotelu Bornit**** wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) oraz dostępem do obiektów sportowych,
  • opiekę trenera,
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych,
  • opłaty za wstęp na obiekty sportowe.

Inwestycje:

Opłata za obóz wynosi 2190 zł dla osoby trenującej oraz 1700 zł dla osoby towarzyszącej.
Dopłata do pokoju jednoosobowego – 390 zł. Płatność możliwa jest w dwóch ratach. W terminie 7 dni od dnia zgłoszenia bezzwrotny zadatek w wysokości 1000 zł, a następnie do 28 lutego 2019 pozostała część kwoty. Opłata za zakwaterowanie dziecka do 12 roku życia, to 50% ceny osoby towarzyszącej, pod warunkiem rezerwacji pokoju z dwiema dorosłymi osobami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.